top of page

FRUIT POLAND

Nerede

POLONYA

Başlama Tarihi

5 Ara 2024

Bitiş Tarihi

7 Ara 2024

Katılım İçin Son Başvuru Tarihi

30 Eki 2024

FUARA KATILIM

Ziyaretçi veya Katılımcı Firma olarak katılım formunuz tarafımıza ulaştıktan sonra operasyon ekibimiz sizinle iletişime geçecektir. Katılımlarınız için teşekkür ederiz. 

FUAR HAKKINDA

Polonya'nın tam merkezinde yer alan ve Orta ile Doğu Avrupa'daki meyve üreticilerine yönelik olan Fruit Poland Fuarı, bahçecilik pazarının önde gelen oyuncularını, makine ve ekipman tedarikçilerini ve hizmet sağlayıcılarını Ptak Varşova Expo'da bir araya getirecek. Polonya'dan ve yurt dışından gelen uygulayıcılar tarafından hazırlanan konferans, seminer ve atölye çalışmaları programı, meyve yetiştiricilerinin yeni sezon başlamadan önce en son teknolojik ve üretim çözümleri hakkında pratik bilgiler edinmelerini sağlayacak.

Sergi, makinelerden ekipmanlara, fidanlık malzemelerinden gübreler ve bitki koruma ürünlerine, sektöre yönelik girdilerden lojistik hizmetlerine kadar meyve yetiştiricilerine yönelik çözümleri uygulayan tüm şirketlerin genel bir kesitini sunmaktadır. Polonya'da ilk kez, üretim maliyetlerini düşürmeye yönelik çözümler, elektrik maliyetlerinin azaltılması gibi önemli konular dahil olmak üzere, tanıtılacak. Sergi pavyonlarında ayrıca yeni dağıtım kontakları arayan meyve yetiştiricileri ve üreticilerinin stantları da yer alacak. Sizleri, 7-9 Aralık 2023 tarihlerinde Ptak Varşova Expo'da gerçekleşecek Fruit Poland Fuarı'na davet ediyoruz.

Avrupa'nın en büyük üretici pazarı sizi davet ediyor. Tüm sektör, tek bir merkezde!

FUAR HİZMETLERİMİZ

  • Fuar Alan Satışı

  • Stand Kurulumu 

  • Ulaşım 

  • Konaklama 

  • Lojistik ve Gümrük Hizmetleri 

  • VIP Hizmetler

FUAR TÜRÜ

bottom of page